Чем отличается бейсболка от кепки ?

Чем отличается бейсболка от кепки ?

Большинство наших соотечественников считают, что кепка и бейсболка - один и тот же головной убор, призванный защищать своего владельца от ярких солнечных лучей. Но так ли это в действительности? Неужели их отличия только лишь в названии? Попробуем разобраться в этом нелегком вопросе. 

Что такое кепка и бейсболка

Кепка – м’який головний убір з невеликим козирком.

Бейсболка – м’яка шапочка з жорсткими краями і козирком.

Порівняння кепки і бейсболки

У чому ж різниця між кепкою і бейсболкой? У першу чергу, дійсно, в назві. Цей головний убір з’явився в XX столітті в Америці і тут же став частиною екіпірування гравців у бейсбол. І це цілком логічно, адже завдяки своєму козирка він відмінно захищав від сліпучих сонячних променів. З часом бейсболка поширилася по всьому світу. Оскільки в нашій країні такий вид спорту, як бейсбол, не особливо популярний, складне англомовне назва була замінена звичним для нас словом «кепка». До слова сказати, перший «кепі» з’явилися у Франції в далекому 1830 і служили частиною уніформи військовослужбовців. Форма козирка піддавалася постійним змінам, поки не набула звичний для нас вигляд. Зараз кепки носять всі – від мала до велика, а різноманітність варіантів їх виконання та елементів декору просто вражає уяву.

Однак одна істотна відмінність між кепкою і бейсболкой все ж існує. Оскільки бейсболка використовувалася спортсменами в процесі активної гри і часто просто злітала з голови, була придумана спеціальна застібка з оборотної сторони виробу. Завдяки цьому зручному елементу стало можливим підігнати розмір головного убору під голову його власника, що дуже практично. Ця застібка може бути як пластмасовою, так і металевою або ж виконуватися у вигляді липучок. На відміну від бейсболки, кепка не має ззаду ніяких застібок.

Відмінність кепки від бейсболки полягає в наступному:
Бейсболка – назва кепки, яке прийшло до нас з Америки. Оскільки в нашій країні бейсбол не надто поширений, воно швидко втратило свою актуальність і було замінено більш звичним для нас терміном.
Бейсболка має ззаду спеціальну застібку для регулювання розміру, кепка такий застібки не має.